infolinia: 58 690 49 49
email: biuro@tanierejsowanie.pl
telefon ikona email ikona
Social media Facebook Social media YouTube Social media Instagram
menu button
Wyszukiwarka rejsów

Polecamy rejsy

Rejs Inauguracyjny na Morzu Śródziemnym
Rejs Inauguracyjny na Morzu Śródziemnym
statek: Costa Smeralda ikonaikonaikonaikonaikona
termin: 09.11.2019 - 16.11.2019
region: Morze Śródziemne
Najnowszy statek Costa Cruises!
od 399 EUR/os (8 dni)
szczegóły

Statek MSC Magnifica w rejsie dookoła świata.

Statek MSC Magnifica w rejsie dookoła świata.Statek MSC Magnifica w rejsie dookoła świata.Statek MSC Magnifica w rejsie dookoła świata.Statek MSC Magnifica w rejsie dookoła świata.
poniedziałek, 6 stycznia 2019
 
Statek MSC Magnifica w sobotę wyruszył z Genui w rejs dookoła świata.
 
To długa przygoda, która potrwa 119 dni i pozwoli na odwiedzenie 49 miejsc w 32 krajach na 6 kontynentach. Trasa rejsu wiedzie przez 24 strefy czasowe i liczy łącznie ok. 60.000 km, a pasażerowie będą mieli łącznie do wyboru 250 wycieczek lądowych. Statek MSC Magnifica zabiera na pokład ok. 3000 pasażerów. 
 
Trasa rejsu wiedzie z Włoch przez Morze Śródziemne, z którego przez Cieśninę Gibraltarską statek wypłynie na Atlantyk by dotrzeć na Karaiby, a następnie przez Kanał Panamski popłynie wzdłuż wybrzeży Kostaryki, Nikaragui, Gwatemali i Meksyku by dotrzeć aż do San Francisco. Następnie pasażerów czeka podróż na wyspy Pacyfiku: Hawaje, Tahiti, Bora Bora, Samoa i Fidżi i dalej do Nowej Zelandii i Australii z postojami w Sydney i Melbourne.
 
W Azji będzie okazja na zwiedzenie Singapuru, Malezji, Tajlandii, Sri Lanki, a następnie czeka dwudniowy relaks na Malediwach. Ostatnia część trasy wiedzie przez Dubaj, Oman, Morze Czerwone z postojem w Jordanii by pokonując Kanał Sueski powrócić na Morze Śródziemne i zakończyć rejs w Genui. 
Dokonując rezerwacji rejsu można było zdecydować się na całą podróż lub jeden z trzech etapów. 
 
 
n