infolinia: 58 690 49 49
email: biuro@tanierejsowanie.pl
telefon ikona email ikona
Social media Facebook Social media YouTube Social media Instagram
menu button
Wyszukiwarka rejsów

Polecamy rejsy

Rejs Dookoła Europy z Kopenhagi do Genui
Rejs Dookoła Europy z Kopenhagi do Genui z polskim pilotem
polska flaga ikona Rejs z polskim pilotem
statek: MSC Virtuosa
ikonaikonaikonaikonaikona

termin: 12.09.2021 - 22.09.2021
region: Dookoła Europy
Samolotem z Warszawy!
od 725 EUR/os. (11 dni)
szczegóły
Rejs Wyspy Greckie z Wenecji
Rejs Wyspy Greckie z Korfu i Santorini z polskim pilotem
polska flaga ikona Rejs z polskim pilotem
statek: MSC Orchestra
ikonaikonaikonaikona

termin: 24.09.2021 - 03.10.2021
region: Wyspy Greckie
Na trasie Korfu, Santorini i Kreta!
od 659 EUR/os. (10 dni)
szczegóły
Śródziemnomorska przygoda
Rejs Śródziemnomorska przygoda z Majorką, Walencją i Rzymem z polskim pilotem
polska flaga ikona Rejs z polskim pilotem
statek: MSC Seaview
ikonaikonaikonaikonaikona

termin: 24.09.2021 - 03.10.2021
region: Morze Śródziemne
Autokarem z Katowic!
od 789 EUR/os. (10 dni)
szczegóły

Aktualności rejsowe

Statek MSC Magnifica płynie dookoła świata MSC Magnifica w rejsie dookoła świata
Statek MSC Magnifica w sobotę wyruszył z Genui w rejs dookoła świata.
 
To długa przygoda, która potrwa 119 dni i pozwoli na odwiedzenie 49 miejsc w 32 krajach na 6 kontynentach. Trasa rejsu wiedzie przez 24 strefy czasowe i liczy łącznie ok. 60.000 km, a pasażerowie będą mieli łącznie do wyboru 250 wycieczek lądowych.
 
Statek MSC Bellissima Nowy statek linii MSC Cruises - MSC Bellissima.
Znamy już datę chrztu najnowszego statku linii MSC Cruises. Statek MSC Bellissima zostanie ochrzczony 2 marca 2019 w angielskim Southampton. 
 
Podczas sezonu inauguracyjnego, MSC Bellissima będzie realizowała rejsy po Morzu Śródziemnym. Na rejs na trasie Genua - Neapol - Messyna - Malta - Barcelona - Marsylia - Genua można popłynąć od marca do listopada 2019. Sezon zimowy 2019/2020 statek spędzi w Emiratach Arabskich obsługując rejsy z Dubaju.
 
 
Statek Norwegian Escape Dieta bezglutenowa na statkach Pullmantur. 
Armator Pullmantur Cruises wprowadził dodatkowo nowe bezglutenowe i bezlaktozowe menu na wszystkich swoich czterech statkach.
 
W daniach, które normalnie byłyby przygotowane z użyciem nabiału, używa się oliwy z oliwek, śmietanki sojowej i innych składników niepochodzących z mleka. 
 
Ponadto, zespół kucharzy z przyjemnością przygotuje dania ze standardowego menu wg wskazań, zgodnie z potrzebami dietetycznymi. Wystarczy złożyć zamówienie z 24-godzinnym wyprzedzeniem. 
 
 
Statek Norwegian Escape Regal Princess - najbardziej zaawansowany technologicznie statek wycieczkowy. 
W kwietniu 2017, podczas dwutygodniowego pobytu w suchym doku w Hamburgu, statek Regal Princess został wyposażony w imponującą liczbę 7000 sensorów, 650 ekranów dotykowych, 1780 nowoczesnych punktów dostępowych Wi-Fi, 4030 wyświetlaczy w kabinach, trzy ogromne anteny zapewniające transfer danych oraz 120 kilometrów kabli. Wszystkie te urządzenia składają się na system sprawiający, że rejs będzie jeszcze bardziej niezwykłym doświadczeniem. 
 
Pasażerowie na statku posługują się najnowocześniejszymi kartami pokładowymi, które pozwalają obsłudze poznać ich upodobania. Wiedza, jakie drinki pasażer lubi najbardziej, gdzie i kiedy spędza czas na statku, pozwala doskonale dopasować rejs do indywidualnych oczekiwań. Zobacz rejsy statkiem Regal Princess »
 
Statek Norwegian Escape Harmony of the Seas - rejs inauguracyjny największego statku świata!
Harmony of the Seas, czyli największy obecnie statek na świecie zabrał pierwszych gości w inaguracyjny rejs z Barcelony! Statek ma długość dokładnie 362,1 czyli jest o ponad 2 metry dłuższy od swoich siostrzanych jednostek Oasis of the Seas i Allure of the Seas. Statek ten będzie mógł zabrać na swój pokład nawet 6780 pasażerów i prawie 2300 członków załogi, których pomieści na 18 pokładach! Maksymalna prędkość tej jednostki to 25 węzłów. Poza licznymi restauracjami i barami, na pokładzie znajdują się również takie atakcje jak wodny teatr, lodowisko, kolejka tyrolska, 2 tory do nauki surfowania oraz Aqua Park z licznymi zjeżdżalniami wodnymi. Zapraszamy na rejsy największym statkiem świata - Harmony of the Seas!
 
 
Statek Norwegian Escape Pierwszy rejs statku Norwegian Escape!
Norwegian Escape, najnowszy statek linii Norwegian Cruise Line odbył pierwszy rejs z pasażerami! Wymiary nowej jednostki robią wrażenie! Statek ma 324m długości, 41,5m szerkości i może zabrać na swój pokład ponad 4200 pasażerów. Wszystko to czyni go jednym z największych wycieczkowców na świecie! Poza licznymi restauracjami i barami, na pokładzie znajdują się również takie atakcje jak teatr, pole do gry w mini golfa, trzypokładowe SPA, park linowy dla dzieci i dorosłych oraz ogromny Aqua Park. Zapraszamy na rejsy statkiem Norwegian Escape!
 
Statek Costa Diadema
Costa Diadema - najnowszy statek linii Costa Cruises!
Statek Costa Diadema został ochrzczony! Jest to największa jednosta linii Costa Cruises zabierająca na pokład blisko 5000 pasażerów. Nowością są 4 restauracje tematyczne, kabiny z prywatnym jacuzzi na tarasie i wiele, wiele więcej! Nam udało się uczestniczyć w rejsie inauguracyjnym, który odbył się jeszcze przed chrztem statku. Fotorelacja z rejsu znajduje się na naszym profilu Facebook.
 
Statek MSC Seaside MSC Cruises zaprezentowało najnowsze statki!
MSC Cruises zaprezentowało najnowsze, wielkie statki wycieczkowe, które wejdą do służby w 2017 i 2018 roku. Najnowsze statki mają zrewolucjonizować europejski i światowy cruising. Statki klasy Seaside oraz Vista zabiorą na pokład ponad 5000 pasażerów. Pokłady tych statków będą oferowały wiele atrakcji, duże przestrzenie i wiele niespodzianek. Tylko w Tanierejsowanie.pl zobaczysz film przedstawiający projekty najnowszych prototypowych statków projektowanych przez MSC Cruises. ZOBACZ FILM
 
Statek Quantum of the Seas Quantum of the Seas przyjął na pokład pierwszych pasażerów!
Statek Quantum of the Seas jest najnowszym statkiem linii Royal Caribbean Cruise Line. Ta długa na 348 metrów i szeroka na 41 metrów jednostka może zabrać na swój pokład ponad 5000 pasażerów! Na 18 pokładach statku znajdują się takie atrakcje jak: kasyno, teatr, restauracje, bary, dyskoteka, baseny, jacuzzi, a także tor do jazdy na rolkach czy nawet symulator skoków spadochronowych! Zapraszamy na rejsy statkiem Quantum of the Seas!
 
Statek Oasis of the Seas Największy statek świata Oasis of the Seas w Europie!
Oasis of the Seas, największy statek świata przypłynął we wrześniu na Morze Śródziemne, aby wykonać kilka rejsów dla europejskich turystów. Podczas dwóch 6 dniowych rejsów statek odwiedził włoskie porty: Civitavecchię oraz Neapol, a także spędził 2 dni na morzu, podczas, których pasażerowie mieli możliwość korzystania ze wszytskich atrakcji znajdujących się na statku. Po odbytych rejsach statek popłynął na przegląd do stoczni w Rotterdamie. Po przegładzie statek wraca obsługiwać karaibskie trasy.