infolinia: 58 690 49 49
email: biuro@tanierejsowanie.pl
telefon ikona email ikona
Social media Facebook Social media YouTube Social media Instagram
menu button
Wyszukiwarka rejsów

Polecamy rejsy

Grecka panorama z Barceloną
Grecka panorama z Barceloną
statek: Emerald Princess ikonaikonaikonaikonaikona
termin: 24.08.2019 - 31.08.2019
region: Morze Śródziemne
Zatoka Kotorska na trasie!
od 759 USD/os. (8 dni)
szczegóły

Konkurs fotograficzny

Weź udział w konkursie fotograficznym Rejsowanie w obiektywie i wygraj! Co miesiąc wybierzemy najciekawsze zdjęcie, którego autor otrzyma zestaw rejsowych gadżetów. 
 
Na Instagramie: 
Pokaż jak wspaniale jest na rejsie wycieczkowym. Opublikuj zdjęcia zrobione przez Ciebie na Twoim instagramowym profilu.
 
Oznacz na zgłaszanych zdjęciach @tanierejsowanie.pl i w opisie wpisz hashtag #rejsowanie
 
 
regulamin:
1. Konkurs fotograficzny Rejsowanie w obiektywie (dalej Konkurs) organizowany jest przez wydawcę portalu tanierejsowanie.pl - Adventure and Cruises Paweł Żytnowski (dalej Organizator).
2. Konkurs trwa od 1 marca 2019 do odwołania i realizowany jest w rundach trwających jeden miesiąc kalendarzowy.
3. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, przy czym nagroda może być wysyłana jedynie na adres w Polsce. 
4. Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zgłoszenia zgodnie z informację zamieszoną na stronie internetowej: tanierejsowanie.pl/s/konkurs-fotograficzny-36.html
5. Fotografie zgłaszane na Konkurs nie mogą naruszać prawa ani praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.
6. Spośród wszystkich otrzymanych w danej rundzie zgłoszeń Organizator wybierze najciekawsze zdjęcie, którego autor zostanie Zwycięzcą miesiąca. 
7. Nagrodami w konkursie są zestawy gadżetów o wartości nieprzekraczającej 300 PLN w każdej rundzie. 
8. Organizator zastrzega sobie prawo do nagrodzenia większej liczby zwycięzców lub niewybrania żadnego zwycięzcy.
9. Organizator poinformuje Zwycięzcę o wygranej taką samą drogą, jaką otrzymał dane zgłoszenie czyli np. poprzez wiadomość prywatną na Instagramie lub poprzez wiadomość e-mail. Zwycięzca zobowiązany jest do podania swojego imienia i nazwiska oraz adresu korespondencyjnego na terenie Polski, na który zostanie wysłana Nagroda. 
10. Uczestnik konkursu zachowuje swoje prawa autorskie do zgłoszonych zdjęć.
11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę i udziela nieodpłatnej i nieograniczonej licencji na użycie i dalszą publikację przez Organizatora zgłoszonych zdjęć pod warunkiem wskazania autora zdjęcia zgodnie z danymi udostępnionymi przy zgłoszeniu (Imię i Nazwisko, nick lub nazwa profilu w serwisie Instagram).
12. Uczestnik poprzez przystąpienie do konkursu oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii oraz że wszystkie osoby widniejące na fotografiach wyrażają zgodę na ich publiczne udostępnienie.
13. Dane Uczestników Konkursu przetwarzane są w celu przeprowadzenia Konkursu, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji Konkursu. Administratorem danych jest Organizator.
 
 
n