infolinia: 58 690 49 49
email: biuro@tanierejsowanie.pl
telefon ikona email ikona
Social media Facebook Social media YouTube Social media Instagram
menu button
Wyszukiwarka rejsów

Polecamy rejsy

Rejs Inauguracyjny na Morzu Śródziemnym
Rejs Inauguracyjny na Morzu Śródziemnym
statek: Costa Smeralda ikonaikonaikonaikonaikona
termin: 07.12.2019 - 14.12.2019
region: Morze Śródziemne
Najnowszy statek Costa Cruises!
od 279 EUR/os. (8 dni)
szczegóły

Konkurs fotograficzny

Weź udział w konkursie fotograficznym #rejsowanie w obiektywie i wygraj! Co miesiąc wybierzemy najciekawsze zdjęcie, którego autor otrzyma zestaw rejsowych gadżetów. 
 
Na Instagramie
Pokaż jak wspaniale jest na rejsie wycieczkowym. Opublikuj zdjęcia zrobione przez Ciebie na Twoim instagramowym profilu.
 
Oznacz na zgłaszanych zdjęciach @tanierejsowanie.pl i w opisie wpisz hashtag #rejsowanie
✓ Oznaczenia muszą być dodane podczas publikowania zdjęcia (a nie dodane do zdjęć archiwalnych)
✓ Profil musi być publiczny
 
Dotychczasowi zwycięzcy:

PAŹDZIERNIK 2019 - Zgłoszenia do 31.10.2019

WRZESIEŃ 2019 - Zgłoszenia do 30.09.2019

SIERPIEŃ 2019 - Trwa wybór zwycięzcy

LIPIEC 2019 - @nata_tigra

CZERWIEC 2019 - @binczi_basima

MAJ 2019 - @wieslawaduczmal

KWIECIEŃ 2019 @xunder1

MARZEC 2019 @dete_pl

 
Regulamin:
1. Konkurs fotograficzny #rejsowanie w obiektywie (dalej Konkurs) organizowany jest przez wydawcę portalu tanierejsowanie.pl - Adventure and Cruises Paweł Żytnowski (dalej Organizator).
2. Konkurs trwa od 1 marca 2019 do odwołania i realizowany jest w rundach trwających jeden miesiąc kalendarzowy.
3. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, przy czym nagroda może być wysyłana jedynie na adres w Polsce. 
4. Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zgłoszenia zgodnie z informację zamieszoną na stronie internetowej: tanierejsowanie.pl/s/konkurs-fotograficzny-36.html
5. Fotografie zgłaszane na Konkurs nie mogą naruszać prawa ani praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.
6. Spośród wszystkich otrzymanych w danej rundzie zgłoszeń Organizator wybierze najciekawsze zdjęcie, którego autor zostanie Zwycięzcą miesiąca. 
7. Nagrodami w konkursie są zestawy gadżetów o wartości nieprzekraczającej 300 PLN w każdej rundzie. 
8. Organizator zastrzega sobie prawo do nagrodzenia większej liczby zwycięzców lub niewybrania żadnego zwycięzcy.
9. Organizator poinformuje Zwycięzcę o wygranej taką samą drogą, jaką otrzymał dane zgłoszenie czyli np. poprzez wiadomość prywatną na Instagramie lub poprzez wiadomość e-mail. Zwycięzca zobowiązany jest do podania swojego imienia i nazwiska oraz adresu korespondencyjnego na terenie Polski, na który zostanie wysłana Nagroda. 
10. Uczestnik konkursu zachowuje swoje prawa autorskie do zgłoszonych zdjęć.
11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę i udziela nieodpłatnej i nieograniczonej licencji na użycie i dalszą publikację przez Organizatora zgłoszonych zdjęć pod warunkiem wskazania autora zdjęcia zgodnie z danymi udostępnionymi przy zgłoszeniu (Imię i Nazwisko, nick lub nazwa profilu w serwisie Instagram).
12. Uczestnik poprzez przystąpienie do konkursu oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii oraz że wszystkie osoby widniejące na fotografiach wyrażają zgodę na ich publiczne udostępnienie.
13. Dane Uczestników Konkursu przetwarzane są w celu przeprowadzenia Konkursu, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji Konkursu. Administratorem danych jest Organizator.
 
 
n