infolinia: 58 690 49 49
email: biuro@tanierejsowanie.pl
telefon ikona email ikona
Social media Facebook Social media YouTube Social media Instagram
menu button
Wyszukiwarka rejsów

Polecamy rejsy

Rejs rzeczny po Dunaju
Rejs rzeczny  z Pasawy do Budapesztu
statek: MS Maxima
ikonaikonaikonaikonaikona

termin: 14.08.2020 - 17.08.2020
region: Dunaj
Wspaniała trasa!
od 379 EUR/os. (4 dni)
szczegóły
Mauritius - Seszele - Madagaskar
Rejs Mauritius - Seszele - Madagaskar z polskim pilotem
polska flaga ikona Rejs z polskim pilotem
statek: AIDAblu
ikonaikonaikonaikona

termin: 23.11.2020 - 09.12.2020
region: Ocean Indyjski
Piwo, wino i napoje oraz napiwki w cenie!
od 1550 EUR/os. (17 dni)
szczegóły
Tropikalne Karaiby i Bahamy z Miami
Rejs Tropikalne Karaiby i Bahamy z polskim pilotem
polska flaga ikona Rejs z polskim pilotem
statek: MSC Seaside
ikonaikonaikonaikonaikona

termin: 04.12.2020 - 13.12.2020
region: Karaiby
Wylot z Warszawy
od 770 EUR/os. (10 dni)
szczegóły

Rejsy Pielgrzymkowe

Pielgrzymuj po świecie drogą morską – jak pierwsi świadkowie Ewangelii.
 
Z przyjemnością przedstawiamy nową formę pielgrzymowania drogą morską na pokładzie komfortowych statków wycieczkowych.
 
Już teraz najstarsze i najatrakcyjniejsze miejsca pielgrzymek i kultu religijnego dostępne są drogą morską - wygodniej i taniej niż kiedykolwiek. Jest to unikatowa forma pielgrzymek łącząca w sobie możliwość podążenia śladami pierwszych chrześcijan oraz wypoczynku na pokładzie komfortowego statku wycieczkowego. Pielgrzymka drogą morska eliminuje konieczność uciążliwego przenoszenia się codziennie pomiędzy hotelami – miejsce odpoczynku oraz wszystkie potrzebne udogodnienia poruszają się zawsze wraz z pielgrzymem.
 
                
 
Oprócz niezapomnianych przeżyć duchowych pielgrzymka morska oferuje możliwość zwiedzenia najbardziej znanych i atrakcyjnych miejsc w wielu krajach z basenu Morza Śródziemnego. Podczas każdego rejsu statek zawija do kilku portów, z których w każdym czekają niezapomniane atrakcje turystyczne. Podczas rejsu na pokładzie statku można również liczyć na moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Do dyspozycji pasażerów pozostają baseny, siłownia, sauna, jacuzzi, strefy SPA oraz bary i różnorodne kluby muzyczne. Dodatkową atrakcją jest możliwość zapoznania się z kulturą odwiedzanych krajów uczestnicząc w organizowanych podczas rejsów nocy muzyki na żywo, pokazów tańca tradycyjnego, przedstawień teatralnych czy musicali.
 
Co więcej, rejsy słyną z wyśmienitej kuchni, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracje serwują zarówno potrawy tradycyjnej kuchni śródziemnomorskiej, jak i międzynarodowej. Cena każdego rejsu obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację oraz podwieczorek i przekąski między posiłkami). 
 
 
O duchową opiekę podczas rejsu zadba kapłan, który będzie towarzyszył grupie od momentu rozpoczęcia podróży, aż do powrotu do kraju. Grupa może liczyć również na opiekę i pomoc polskiego pilota, który chętnie pomoże wybrać rozrywki, wycieczki i aktywności odpowiednie dla każdego uczestnika pielgrzymki.
 
Program morskich pielgrzymek powstał przy współpracy i wsparciu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, który jako pierwszy i jedyny w Polsce oferuje profesjonalne przygotowanie Duszpasterzy do posługi wobec Ludzi Morza oraz Animatorów do obsługi morskich rejsów pielgrzymkowych.