infolinia: 58 690 49 49
email: biuro@tanierejsowanie.pl
telefon ikona email ikona
Social media Facebook Social media YouTube Social media Instagram
menu button
Wyszukiwarka rejsów

Polecamy rejsy

Rejs Słoneczne Morze Śródziemne
Rejs Grecja z Rzymu
statek: Costa Diadema
ikonaikonaikonaikonaikona

termin: 07.04.2021 - 21.04.2021
region: Europa
Promocja trwa do 15.12.2020!
od 687 EUR/os. (15 dni)
szczegóły
HIT! Majówka 2021
Rejs Śródziemnomorska Majówka z polskim pilotem
polska flaga ikona Rejs z polskim pilotem
statek: Costa Smeralda
ikonaikonaikonaikonaikona

termin: 03.05.2021 - 10.05.2021
region: Morze Śródziemne
Samolotem z Warszawy!
od 1130 EUR/os. (8 dni)
szczegóły
Majestatyczne Fiordy Norweskie
Rejs Majestatyczne Fiordy Norweskie z polskim pilotem
polska flaga ikona Rejs z polskim pilotem
statek: Costa Diadema
ikonaikonaikonaikonaikona

termin: 04.06.2021 - 11.06.2021
region: Fiordy Norweskie
Autokar z Poznania w cenie!
od 830 EUR/os. (8 dni)
szczegóły

Rejsy Pielgrzymkowe

Pielgrzymuj po świecie drogą morską – jak pierwsi świadkowie Ewangelii.
 
Z przyjemnością przedstawiamy nową formę pielgrzymowania drogą morską na pokładzie komfortowych statków wycieczkowych.
 
Już teraz najstarsze i najatrakcyjniejsze miejsca pielgrzymek i kultu religijnego dostępne są drogą morską - wygodniej i taniej niż kiedykolwiek. Jest to unikatowa forma pielgrzymek łącząca w sobie możliwość podążenia śladami pierwszych chrześcijan oraz wypoczynku na pokładzie komfortowego statku wycieczkowego. Pielgrzymka drogą morska eliminuje konieczność uciążliwego przenoszenia się codziennie pomiędzy hotelami – miejsce odpoczynku oraz wszystkie potrzebne udogodnienia poruszają się zawsze wraz z pielgrzymem.
 
                
 
Oprócz niezapomnianych przeżyć duchowych pielgrzymka morska oferuje możliwość zwiedzenia najbardziej znanych i atrakcyjnych miejsc w wielu krajach z basenu Morza Śródziemnego. Podczas każdego rejsu statek zawija do kilku portów, z których w każdym czekają niezapomniane atrakcje turystyczne. Podczas rejsu na pokładzie statku można również liczyć na moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Do dyspozycji pasażerów pozostają baseny, siłownia, sauna, jacuzzi, strefy SPA oraz bary i różnorodne kluby muzyczne. Dodatkową atrakcją jest możliwość zapoznania się z kulturą odwiedzanych krajów uczestnicząc w organizowanych podczas rejsów nocy muzyki na żywo, pokazów tańca tradycyjnego, przedstawień teatralnych czy musicali.
 
Co więcej, rejsy słyną z wyśmienitej kuchni, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracje serwują zarówno potrawy tradycyjnej kuchni śródziemnomorskiej, jak i międzynarodowej. Cena każdego rejsu obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację oraz podwieczorek i przekąski między posiłkami). 
 
 
O duchową opiekę podczas rejsu zadba kapłan, który będzie towarzyszył grupie od momentu rozpoczęcia podróży, aż do powrotu do kraju. Grupa może liczyć również na opiekę i pomoc polskiego pilota, który chętnie pomoże wybrać rozrywki, wycieczki i aktywności odpowiednie dla każdego uczestnika pielgrzymki.
 
Program morskich pielgrzymek powstał przy współpracy i wsparciu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, który jako pierwszy i jedyny w Polsce oferuje profesjonalne przygotowanie Duszpasterzy do posługi wobec Ludzi Morza oraz Animatorów do obsługi morskich rejsów pielgrzymkowych.